Test kalesonów

Wystarczył jeden pogodowy wpis na Fejsie, ziarenko rzucone przez Teda na podatny grunt, by dzisiaj w mózgu zakiełkował piękny pomysł na niedzielną wycieczkę!

Pozostałości mostu w Bytomiu Odrzańskim

Rano patrzę przez okno, a zza chmur przeziera Słońce. Jeszcze rzut oka na termometr.. +2, czyli prognoza się sprawdziła!

Stara Odra w Przyborowie

Ja postanowiłem objechać trasę Motocyklowych Mikołajów, dzięki czemu poznałem wszystkie boczne uliczki i podwórka w centrum Kożuchowa. Zanim dojedziemy do Domu Dziecka, zrobimy rundę honorową przez Stary Rynek.

„Siewca idei” Ted wraz z małżonką również wybrali się na przejażdżkę.

Nieczynny most kolejowy w Stanch

Oczywiście nie pojechałem prosto do domu. Pnąc się w górę drogą na Sokołów, podziwiałem rozległą panoramę z Zieloną Górą w tle. W pobliżu wsi Drwalewice przejechałem się fragmentem nowej drogi prowadzącej do Nowego Żabna. Pomimo niedzieli musiałem lawirować pośród pracujących ciężarówek i koparek. Będzie to fajny skrót na Wzgórza Dalkowskie.

Nie jestem zwolennikiem jazdy pojazdami silnikowymi po lesie, ale jako że mój motocykl jest bardzo cichy, czasami pozwalam sobie na jakiś delikatny skrót

W Siedlisku musiałem się nieco rozgrzać przy kominku, bo jedna para kalesonów pod dżinsy, to jednak za mało na taka pogodę. Przywdziałem drugą parę i mógłbym tak jeździć do nocy. Lepszym rozwiązaniem byłyby spodnie motocyklowe, ale wiadomo – „im gorzej, tym lepiej”

No to worek z prezentami się rozsypał.. Achów i ochów nie było końca. Widoki przepiękne, drogi całkiem puste, niebo bezchmurne, no i owadów brak! Trzeba było tylko uważać, bo asfalt momentami dziwnie śliski, na szczęście błoto i liście w lesie śliskie jak zawsze 😉

Danek Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. El_Tomkko
    4 grudnia 2017
    Reply

    Pogoda istotnie kusiła i skusiła… Widoki pewnie wyraźniejsze, bo ziela jakoś mniej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *