Motomikołajki 2017

Zapraszamy wszystkich Motocyklowych Mikołajów na wspólny wyjazd do Domu Dziecka w Kożuchowie.
Spotykamy się w sobotę 9 grudnia, o godz. 10, na parkingu przy Kauflandzie. Obowiązkowo w strojach św. Mikołajów! Na miejscu robimy zrzutkę kasy i zakup suwenirów. Podczas gdy my będziemy kupować prezenty, reszta będzie rozdawać słodycze miejscowym dzieciakom. Zaraz potem z fasonem i prezentami ruszamy do Kożuchowa!
Przekazujcie wiadomość innym Mikołajom – im będzie nas więcej, tym będą większe paczki!

Uwaga, uwaga! Zmieniamy miejsce zbiórki.
Spotykamy się na parkingu przy Kauflandzie (wcześniej było na Orlenie). Będzie więcej miejsca. Na miejscu zrobimy zbiórkę kasy i od razu zakupy. W międzyczasie będziecie mogli zabawić się w św. Mikołajów rozdając miejscowym dzieciakom cukierki i sadzając je na motocyklach. Niech rodzice robią zdjęcia. Stamtąd przez miasto pojedziemy do Kożuchowa rozdać zakupione prezenty dzieciom z Domu Dziecka.

motomikołaje 2017 nowa sól kożuchów

Zróbmy radość dzieciakom, to miła sprawa dla nas wszystkich i kolejny pretekst do przejażdżki na motocyklu. Jedziemy niezależnie od temperatury. Ogrzeją nas świąteczna atmosfera i obowiązkowe, czerwone kubraczki.

Danek Opublikowane przez:

3 komentarze

 1. […] postanowiłem objechać trasę Motocyklowych Mikołajów, dzięki czemu poznałem wszystkie boczne uliczki i podwórka w centrum Kożuchowa. Zanim […]

 2. El_Tomkko
  9 grudnia 2017
  Reply

  To było WIELKIE SERDUCHO co zrobiliśmy. Na parkingu jeszcze 900 PLN zebraliśmy i wzbogaciliśmy dary. Dzięki wszystkim za przyjazd!

 3. Danek
  9 grudnia 2017
  Reply

  Tak. Impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!!!! Tyle motocykli, tyle kasy, taka hojność i… tyle śniegu!!! Prawdziwe Święta! DZIĘKUJEMY WAM BARDZO MOTOMIKOŁAJE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *