8 Zlot Regulamin

 

Regulamin 8 Zlotu Motocyklowego w Zwierzyńcu

odbywającego się w dniach 29.06-01.07.2018 r. w Zwierzyńcu k/Siedliska
Organizator: Stowarzyszenie Wolna Grupa Motocyklowa ZWIERZYNIEC

1. Za teren Zlotu uznawana jest leśna polana otoczona płotem wraz z drogą dojazdową.

2. Uczestnicy Zlotu wjeżdżając na teren Zlotu akceptują jego Regulamin.

3. Na teren Zlotu jego uczestnicy mogą wjeżdżać tylko motocyklami. Jest to Zlot motocyklowy dlatego samochody nie będą akceptowane.

4. Wpisowe dla pełnoprawnego uczestnika Zlotu wynosi 130 zł (pełen pakiet).

5. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: pole namiotowe, kartę i opaskę identyfikacyjną, koszulkę, blachę, naklejkę zlotową, możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz pakiet wyżywienia: piątek – kolacja (kiełbasa), sobota – śniadanie, obiad, kolacja (pieczona świnia), niedziela – śniadanie.

6. Motocykliści bez pełnego pakietu płacą 10 zł i otrzymają opaskę identyfikacyjną uprawniającą do przebywania na terenie Zlotu po godzinie 20:00.

7. Piesi, nie będący uczestnikami Zlotu, płacą 5 zł składki na karmę dla zwierząt i otrzymują naklejkę „Zwierzyniec dla Zwierzaków”. Na terenie Zlotu mogą przebywać wyłącznie do godziny 20:00.

8. Imienny identyfikator z talonami na żywność wydawany jest tylko jeden raz, tzn. nie będą wydawane duplikaty.

9. Poza dojazdem do parku maszyn i swojego namiotu, obowiązuje całkowity zakaz poruszania się motocyklem po terenie Zlotu – w szczególności osób będących pod wpływem alkoholu.

10. Osoby małoletnie mogą przebywać na terenie Zlotu wyłącznie na odpowiedzialność osób dorosłych, które sprawują nad nimi pieczę.

11. Organizator Zlotu nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie uczestników na i poza terenem Zlotu. W szczególności podczas jazdy motocyklem (rajd, wycieczka, parada) każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Oznacza to, że każdy uczestnik Zlotu ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.

12. W razie naruszenia zasad Regulaminu, Organizator ma prawo usunąć uczestnika z terenu Zlotu.

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności ze ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników Zlotu oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.

14. Organizator dołoży wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy Zlotu byli bezpieczni i zadowoleni.

Danek Opublikowane przez:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *