Wiosna

Ostatniej motośrody padł pomysł na niedzielną przejażdżkę, gdyż prognozy były bardzo dobre. I tak też się stało. Pogoda dopisała. Kilkanaście stopni na plusie i słoneczko. Pomyśleć, że jeszcze tydzień temu, jeździliśmy z Mańkiem przy -4..

Pałac w Międzylesiu k/Szprotawy

Piękny onegdaj, XIX-wieczny neoklasycystyczny pałac, obecnie znajduje się w stanie całkowitej ruiny. Pilnuje go pan zamieszkujący w przyczepie kempingowej, ale na nas jakoś nie reagował. Obeszliśmy pałac w środku, robi wrażenie, choć grozi zawaleniem. Warto go zobaczyć, zanim się całkowicie rozsypie.

Orlen w Żarach

Zajechaliśmy na kawę do Żar, a tam spotkaliśmy chłopaków, co się kiedyś do nas na zlot wybierali, ale pomylili nasz Zwierzyniec z tym w Bieszczadach. I tak bywa. Jakieś 700 km..

Moja kaczka i Konrada nowy nabytek. Tak się porobiło.

Po drodze zatrzymaliśmy się na urokliwym mostku w Gorzupii. Ponoć to właśnie tutaj Czterech Pancernych nagrywali. Piękny drewniany most, nad piękną rzeką – Bobrem.

Maniek ze swoją rakietką.

Piękna, piękna ta CBRka. A jak ładnie śpiewa!

Kościółek w Podgórzycach

Bardzo ładne miejsce i na pewno warte zobaczenia. Trochę się nakręciliśmy zanim udało nam się tutaj trafić, a wystarczyło tylko zerknąć na telefon. Kiedyś to miejsce pokazał nam kolega Kristof, a wyglądało ono tak

Czerwiec, 2017

Kamienny kościół, aż z XIV wieku, posiada czynną dzwonnicę, ale największą jego atrakcją jest wielki, majestatyczny dąb rosnący w miejscu dawnego ołtarza.

Tego pięknego dnia, nie tylko my pojeździliśmy. Rodzinny tego dnia Ted, zabrał swoją lubą nad jezioro. Pierwszy, naprawdę wiosenny dzień tej zimy, wyciągnął naprawdę wielu motocyklistów. My nawinęliśmy niespełna 200 km.

Dzisiaj doskonałym przewodnikiem naszej wycieczki był El-Tomkko!
Danek Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *