Wakacje z Duchami 5

Już 25 września zapraszamy Was na piątą edycję zlotu motocyklowych podróżników na zamku Carolath w Siedlisku. Sprawdzony repertuar, czyli: slajdowisko, wycieczka motocyklowa, rejs galarem po Odrze, zwiedzanie zamku, ognisko, gitara i „nocne rozmowy polaków”. Ilość miejsc ograniczona.

Naklejka Wakacje z Duchami 5

Zlot motocyklowy na zamku w Siedlisku

Tak więc ruszamy w piątek 25.09 o godzinie 17. Wieczorem ognisko. Każdy dostanie dwie kiełbaski i dwa piwa na rozruch plus chleb, ketchup itp. Na miejscu do nabycia będzie piwo w butelce. Rano śniadanie (jajecznica, parówki itp.), a o 10 wycieczka krajoznawcza. Wracamy około 15-16, jemy obiad i idziemy popływać po Odrze – chętni również „w Odrze”. Wracamy, zwiedzamy zamek i rozpoczynamy slajdowisko, ognisko i kolację (bigos, kiełbaski). W niedzielę rano śniadanie i około 10 rozjazd.
UWAGA! Tradycyjnie przywozicie ze sobą zdjęcia i filmy z tegorocznych wojaży, które będziecie mogli zaprezentować podczas slajdowiska. Najciekawsze prezentacje zostaną nagrodzone sprzętem turystycznym (ciepły śpiwór, plecak, termos, apteczki) ufundowanym przez sklep etraper.pl.
Impreza, jak co roku będzie zamknięta dla osób postronnych. Wjazd tylko na motocyklach.  Obowiązują przedpłaty do 21.09 – 150 zł/os wpłacamy na rachunek 62 2490 0005 0000 4000 8838 4937, Marta Wojciechowska. W tytule przelewu prosimy wpisać: WzD5, nick
Zapraszamy!

A rok temu było tak – galeria

Wycieczka enduro

Tak powstaje trasa enduro, którą przejedziemy się podczas tegorocznych Wakacji z Duchami. Zobaczymy między innymi Szwedzki Szaniec, Pałac w Bojadłach, nieczynne mosty kolejowe, czy „pancerną stodołę„. Jazda polami i lasami, po gminnych drogach gruntowych. Zalecane motocykle enduro i dobry bieżnik:)

Zamek w Siedlisku

Piękny onegdaj zamek, którego początki sięgają XIV wieku, w 1945 roku został spalony.. Poniżej kilka fotek Carolathu za czasów świetności. Zainteresowanym polecam stronę: www.zamkipolskie.com

Linki

Zamek Carolath w Siedlisku
Dojazd
Zdjęcia z poprzednich edycji: WzD1, WzD2, WzD3, WzD4
WzD na naszej stronie

Danek Opublikowane przez:

5 komentarzy

 1. El_Tomkko
  4 września 2020
  Reply

  Popatrz pan popatrz! To już piąta edycja!

  • Danek
   15 września 2020
   Reply

   Czas ucieka – wieczność czeka.. Trzeba działać!;)

 2. harison
  23 września 2020
  Reply

  I jak tam Panowie z terminem ???zostaje czy za tydzień. Bo wczoraj lekkie poruszenie na fb. było

 3. Danek
  23 września 2020
  Reply

  Zostaje, zostaje:)

 4. harison
  24 września 2020
  Reply

  No to jutro się widzimy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *