Sylwester 2017

Ten sezon był dla nas bardzo udany. Sporo razem pojeździliśmy, udało nam się zorganizować (WzD2, Motomikołaje) i wspomóc (DKMS, GOKiS, WOŚP) kilka fajnych imprez. Upłynęły hektolitry wody w Odrze podczas naszych ognisk i grilli pod „kanciapą”. Prawdopodobnie nie było by takiej integracji i tylu przedsięwzięć, gdyby nie słynne „motośrody”, których nawyk zaszczepił nam kolega Kristof!

W przyszłym roku planujemy kontynuować Wakacje z Duchami i Motomikołaje, reaktywować nasz Zlot w Zwierzyńcu, a także podjąć się nowych wyzwań, np. Zbiórki żywności dla – bliskim naszym sercom – wszelkiej maści zwierzakom. Na pewno zorganizujemy kilka dalszych wypadów, dziesiątki serpentyn wokół komina, ogniska, potańcówki i tyle motośród ile tygodni.

W najbliższym czasie (czekamy na śnieg), zgodnie z obietnicą, zaprosimy wszystkich Motomikołajków na zimowe ognisko. Pewniakiem jest również nasz wyjazd na Dzień Dziecka do Kożuchowa. A już wkrótce będziemy się bawić na motocyklowym balu zorganizowanym przez nowosolski klub Nakama! Więc Sezon 2018 uważamy za rozpoczęty!

Tymczasem doskonałym zwieńczeniem Sezonu 2017 był Sylwester motocyklowy, który wraz z kilkoma przyjaciółmi, spędziliśmy we własnym gronie w naszej ulubionej Restauracji Nowosolanka.

Danek Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. El_Tomkko
    20 stycznia 2018
    Reply

    Oby 2018 był jeszcze lepszy! Z taką paką to możliwe!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *