Rozmowy o Zlocie przy „galatedkach”

Kolejna motośroda za nami. Jak co tydzień, przy stuningowanych na modłę Teda, galaretkach z rodzynkami i bitą śmietaną, tzw. galatedkach zasiedliśmy przy kwadratowym stole by rozprawiać o wszystkim i o Nietzschem.. Tym razem było bardzo poważnie, bowiem drążymy temat 8 Zlotu!

Dużymi krokami zbliżamy się do Zwierzynieckiego Zlotu, którego temat zdominował dzisiejsze spotkanie. Jest już termin – wcześniejszy niż zwykle – 29 czerwca – 1 lipca. Są już pierwsze ustalenia i zmiany w Regulaminie. Jedną z nich będzie zakaz wjazdu uczestników samochodami na teren Zlotu – jest to zlot dla motocyklistów na motocyklach, co się z tym wiąże, na terenie Zlotu, po godzinie 20, będą mogli przebywać tylko zlotowicze którzy przyjechali na pełen pobyt. Otrzymają oni od nas identyfikatory na rękę, koszulki, blachy, wyżywienie i inne przywileje. Dzięki temu będziemy mogli bawić się we własnym, motocyklowym gronie. Kolejną zmianą, która naszym zdaniem wpłynie na atrakcyjność Zlotu, będzie wycieczka turystyczna z zadaniami. Każdy uczestnik otrzyma roadbook’a, sam będzie musiał nawigować, a przy punktach kontrolnych dostanie dodatkowe zadania do wykonania. Będzie zabawnie! Cenę Zlotu ustaliliśmy na 100 zł przy przedpłacie i 130 zł przy płatności na miejscu. Osoby które będą chciały wjechać na pobyt do godziny 20, zapłacą 10 zł. O wszystkim będziemy pisać w odrębnych wątkach. To są tylko pierwsze pomysły.

Ted potrafi wciągnąć trzy galaretki za jednym podejściem – wszystko dla zdrowych stawów i kości. Pozostali na razie po jednej. W każdym razie podgrupa „galatedkowców” rośnie w siłę, a kto raz spróbował, już po nim..
Danek Opublikowane przez:

4 komentarze

 1. El_Tomkko
  19 stycznia 2018
  Reply

  Goldeny

  • Danek
   19 stycznia 2018
   Reply

   Hovawarty 🙂

 2. El_Tomkko
  19 stycznia 2018
  Reply

  Pozytywnie odebrany post przez grono zainteresowanych. Może na zlocie jedną z atrakcji galatedki 😉

 3. Sid
  21 stycznia 2018
  Reply

  Termin zlotu ok zwièkszy frekfencje organizatoròw i pewnie zlotowiczòw pozdro Sid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *