WzD4 – Pełnia Żniwiarzy

4 Zlot podróżników (i marzycieli) na zamku Carolath w Siedlisku już za nami. Impreza „jak zwykle” przerosła nasze oczekiwania. Zaplanowana frekwencja, czyli 50 motocykli została nieznacznie przekroczona i to jest optymalny skład na taką imprezę. Przyjechaliście do nas z całej Polski: Kraków, Warszawa, Częstochowa, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Poznań i wile mniejszych miejscowości. Dziękujemy! Zawsze możemy liczyć na odzew motocyklistów z forów Hondy Transalp i Afryki Twin, a w tym roku z impetem dołączyli do nas posiadacze motocykli BMW GS. Wszyscy motocykliści są u nas mile widziani, najważniejsza jest bowiem pasja do podróżowania. Jej oznaką była niemalże stuprocentowa frekwencja podczas naszej wycieczki krajoznawczej, a Wasze wyrazu uznania były dla nas wielką nagrodą. W tym roku głównymi punktami naszego tripu były pałace w Solnikach i Czernej. W tym miejscu pragniemy podziękować paniom właścicielkom, za wielką wiedzę i pasję, którą potrafiły nas zarazić, p. Irenie Szron i p. Krystynie Iwanickiej. Słonecznemu Sadowi dziękujemy za przepyszne soki.
Sobotni wieczór wypełniły nam niesamowite relacje z Azji Środkowej, Mauretanii, drogi do Omalo w Gruzji i dookoła Morza Czarnego. Jesteście wielcy!
Dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego za współfinansowanie naszej imprezy, GOKiS Siedlisko i Piekarni Jan Fijoł za wsparcie, ale przede wszystkim Wam, za udział i za to, że potrafiliście stworzyć tak niesamowitą atmosferę „Duchów”. Nie wystraszyliście się tej ciemnej piątkowej chmury, co później zostało nam wynagrodzone wyjątkowo piękną pogodą i „Pełnią Żniwiarzy”.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków
otrzymanych od Zarządu Województwa Lubuskiego

Galeria zdjęć – Danek
Galeria zdjęć – Mariusz
Galeria zdjęć – Andrzej
Galeria zdjęć 360° – Powolniak

Pamiątka z Wakacji od Michała z Zielonej Góry
Danek Opublikowane przez:

6 komentarzy

 1. JW24
  16 września 2019
  Reply

  Było super, dziękuję za wspaniałą organizację. Sobotnia wycieczka była „odjazdowa” a zabezpieczenie skrzyżowań w trakcie wycieczki iście w stylu holenderskiej policji. LWG.

 2. Danek
  16 września 2019
  Reply

  Dzięki! 😀
  Zapraszamy za rok! To dzięki Wam było tak świetnie.

 3. Kwiat
  16 września 2019
  Reply

  Wielkie dzięki 🙂 było super , przygotowanie i zabezpieczenie imprezy na najwyższym poziomie. Super organizatorzy, przesympatyczna atmosfera i ludzie.
  Opowiadam kolegom.
  Pozdrawiam

 4. Andrzej
  17 września 2019
  Reply

  Było super ja tylko będę mógł za rok znowu się melduje!!!!!!

 5. Adam1
  17 września 2019
  Reply

  Dzięki za wspaniałą imprezę.

 6. Krzysiek
  18 września 2019
  Reply

  Ja dopiero wczoraj dotarłem do domu, cało i zdrowo Jechałem trochę na około przez Szczecin do Władka i do domu. Impreza pierwsza klasa. Z pewnością zagoszczę na niej ponownie. Pozdrawiam organizatorów oraz wszystkich uczestników „wakacji z duchami „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *