Ferie z Duchami
16-17 lutego 2019

Pierwsza edycja zimowego zlotu motocyklowego na Zamku Carolath w Siedlisku. Spotykamy się w tej malowniczej, mroźnej scenerii, by znaleźć okazję do krótkiej przejażdżki i przygotować się mentalnie do nadchodzącego sezonu. Noc spędzona przy ognisku i drzemka w oszronionym namiocie jest doskonałą ku temu okazją.

Planujemy nockę przy ognisku i spanie w namiotach, aczkolwiek awaryjnie można się będzie przekimać w ogrzewanej naszej kanciapie – na glebie – karimata i śpiwór we własnym zakresie. Jedynym słusznym środkiem transportu na Zlocie będzie oczywiście motocykl.

W cenie 40 złotych mamy dla Was piękne pole namiotowe na niedostępnym na co dzień zamku, dwa piwka, dwie kiełbaski, bigosik, ciepłe śniadanko oraz pamiątkową naklejkę. Poza tym będzie toi-toi z podgrzewaną deską. 😉 Pieniądze prosimy wpłacać na rachunek: Artur Gerlach, 64 1090 1577 0000 0000 5701 8402, a w tytule przelewu wpisać: FzD1, nick, nr rej. motocykla w terminie do 15 lutego.

Wycieczek i rejsów galarem po Odrze tym razem nie przewidujemy, ale będzie można pomoczyć się w rzece pod nadzorem naszego doświadczonego morsa Teda. Chętni na taki hardcorek uproszeni są zabrać duży ręcznik i stare trampki.

Zapraszamy na nasz sielski Elefantentreffen!

Danek Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. El_Tomkko
    2 lutego 2019
    Reply

    Sceneria jak na zdjęciach wysoce wskazana 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *