Ferie z Duchami 2

Zimowa edycja „Duchów”, to nowa tradycja motocyklowych minizlotów na zamku w Siedlisku. W zeszłym roku podjęliśmy temat. Zaprosiliśmy motocyklowych twardzieli nie bojących się jeździć w chłodzie na motocyklu, kąpać w Odrze, zwiedzać nocą zamek pełen duchów i śpiewać przy ognisku… Dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Was ponownie!

Termin zlotu: 1-2 lutego 2020 r. (sobota 14:00 – niedziela 12:00)
Koszt: 50 zł (cena obejmuje wejście na zamek, pole namiotowe i sanitariaty + kąpiel w rzece, pamiątkową naklejkę oraz wyżywienie i napitek w postaci: 2 piwa na zaczyn, dwie pyszne kiełbasy od lokalnego rzeźnika na ognisko, bigos, śniadanie w postaci jajecznicy i ciepłego napoju kawa/herbata)
Lokalizacja: mapa
Co zabrać? dobry humor, motocykl, namiot, ciepły śpiwór, kąpielówki

Wpłaty prosimy dokonywać na rachunek: Fundacja Motozwierzyniec, 64 8669 0001 2023 0231 2613 0001 – w terminie do 30 stycznia (czwartek)

Kiedyś powiadało się „Idzie luty, podkuj buty”, my zamieniliśmy to przysłowie na „wyciągaj motór z garażu, pakuj namiot i przyjeżdżaj na zamek”.

Nie namawiamy, ale zachęcamy do spróbowania swoich sił w „morsowaniu”. Kąpiele w Odrze powoli stają się cechą rozpoznawczą naszego klubu. Zabierzcie tylko majtki na zmianę, ręcznik i jakieś stare trampki lub buty do wody. Przy zamku jest dobre zejście do wody po drabince, dno piaszczyste, a okolica fotogeniczna. Odwagi!

Dla najodważniejszych przygotowaliśmy atrakcję w postaci nocnego spaceru po zamku. Zamek jest na co dzień niedostępny dla zwiedzających, a tym bardziej co noc. Więc okazja jest naprawdę straszna!

Wieczór spędzimy na „nocnych rozmowach polaków” przy ognisku. Nie musicie się martwić o prowiant, bo pyszne kiełbaski i smaczny bigos będą w cenie. Rano udamy się do przyzamkowej restauracji Mozaika, w której będzie czekała na nas jajecznica i ciepły napój.

Tak więc drogie koleżanki i koledzy nie bójcie się duchów, głodu, ani chłodu i przybywajcie na swój pierwszy, a na pewno nie ostatni zimowy zlocik. Latem to żadna atrakcja;)

Pamiątkowa naklejka

Wpłaty:
1. Żyraf+2os. – 150 zł
4. A. L. – 50 zł
5. Michał M. – 50 zł
6. Kamil W. – 50 zł
7. Radowan Draguno
8. Brambi

Danek Opublikowane przez:

6 komentarzy

 1. Tomasz
  23 stycznia 2020
  Reply

  Trochę słabo – termin pokrywa się z Elefantentreffen… :/

 2. Danek
  23 stycznia 2020
  Reply

  Możliwe, nie sprawdzaliśmy.. U nas mniejszy rozmach, ale fajniej 😉 Miało być tydzień później w pełnię, ale musieliśmy przesunąć. Pozdrawiam!

 3. Radowan Dragunov
  23 stycznia 2020
  Reply

  Będę 🙂 Proszę o rezerwację jednego osobo/miejsca 🙂

 4. R3ks1o
  25 stycznia 2020
  Reply

  Wplata „Żyraf” obejmuje trzech motocyklistów. Proszę sprawdzić tytuł przelewu.

 5. Danek
  26 stycznia 2020
  Reply

  Tak, zgadza się. Dlatego napisałem 150 zł.. Spokojnie, damy radę!

 6. Waldorf
  1 lutego 2020
  Reply

  Pozdrawiam Motozwierzyniec – Waldorf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *