Motomikołajki 2019

W tym roku zapraszamy Was na wspólną zabawę w Motomikołajów i zbiórkę pieniędzy dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. Długo szukaliśmy najbardziej potrzebujących i spośród wielu, a braliśmy pod uwagę między innymi Dom Dziecka w Kożuchowie, Oddział Dziecięcy szpitala w Nowej Soli, czy podopiecznych Szlachetnej Paczki wybraliśmy właśnie te pierwsze, zapomniane i często pomijane przez darczyńców, a tak bardzo pokrzywdzone przez los.


Zbiórkę przeprowadzimy tradycyjnie na parkingu przed Kauflandem. Zapraszamy Was sobotę 7 grudnia na godzinę 10, gdzie do godziny 12 będziemy w strojach św. Mikołajów zbierać datki dla dzieci i ich mamy. Koniecznie zabierzcie łakocie do rozdawania dzieciom na parkingu. O godzinie 12 zapraszamy Was na ognisko z poczęstunkiem (kiełbaski, kawa, herbata) do nowosolskiej mariny. Jak zwykle przejedziemy się przez miasto, będzie okazja do pozdrawiania przechodniów i kierowców.


Za zebrane pieniądze w następnym tygodniu zakupimy najbardziej potrzebne rzeczy w konsultacji z DSM, słodycze i upominki dla dzieci i zawieziemy je samochodem i motocyklami do Zielonej Góry. Poinformujemy Was o tym i zaprosimy na wspólną przejażdżkę.
ZAPRASZAMY i prosimy o informowanie swoich znajomych! LWG!

Ho! Ho! Ho!
Jak tam Wasze renifery? Cukierki już ulepione? 🙂
My działamy ostro. Poinformowaliśmy już chyba wszystkie możliwe media prasę, radio, a nawet telewizję. Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym więcej zbierzemy pieniążków dla Mam i ich Dzieci z Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.
A dla Was, oprócz ogniska, kiełbasek i herbaty przygotowaliśmy – jak zwykle – pamiątkowe naklejki.
Wsiadajcie na swoje maszyny i przyjeżdżajcie w sobotę, 7 grudnia o godzinie 10 na parking przy Kauflandzie. Nie zapomnijcie zaprosić zaprzyjaźnionych Motomikołajów i znajomych z dziećmi! Razem możemy zrobić wiele dobrego!

Danek Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. El_Tomkko
    4 grudnia 2019
    Reply

    Do zobaczenia pod Kaufem i oby niebiosa były z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *