Motomikołajki 2019

W tym roku zapraszamy Was na wspólną zabawę w Motomikołajów i zbiórkę pieniędzy dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. Długo szukaliśmy najbardziej potrzebujących i spośród wielu, a braliśmy pod uwagę między innymi Dom Dziecka w Kożuchowie, Oddział Dziecięcy szpitala w Nowej Soli, czy podopiecznych Szlachetnej Paczki wybraliśmy właśnie te pierwsze, zapomniane i często pomijane przez darczyńców, a tak bardzo pokrzywdzone przez los.


Zbiórkę przeprowadzimy tradycyjnie na parkingu przed Kauflandem w Nowej Soli. Zapraszamy Was sobotę 7 grudnia na godzinę 10, gdzie do godziny 12 będziemy w strojach św. Mikołajów zbierać datki dla dzieci i ich mamy. Koniecznie zabierzcie łakocie do rozdawania dzieciom na parkingu. O godzinie 12 zapraszamy Was na ognisko z poczęstunkiem (kiełbaski, kawa, herbata) do nowosolskiej mariny. Jak zwykle przejedziemy się przez miasto, będzie okazja do pozdrawiania przechodniów i kierowców.


Za zebrane pieniądze w następnym tygodniu zakupimy najbardziej potrzebne rzeczy w konsultacji z DSM, słodycze i upominki dla dzieci i zawieziemy je samochodem i motocyklami do Zielonej Góry. Poinformujemy Was o tym i zaprosimy na wspólną przejażdżkę.
ZAPRASZAMY i prosimy o informowanie swoich znajomych! LWG!

Ho! Ho! Ho!
Jak tam Wasze renifery? Cukierki już ulepione? 🙂
My działamy ostro. Poinformowaliśmy już chyba wszystkie możliwe media prasę, radio, a nawet telewizję. Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym więcej zbierzemy pieniążków dla Mam i ich Dzieci z Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.
A dla Was, oprócz ogniska, kiełbasek i herbaty przygotowaliśmy – jak zwykle – pamiątkowe naklejki.
Wsiadajcie na swoje maszyny i przyjeżdżajcie w sobotę, 7 grudnia o godzinie 10 na parking przy Kauflandzie. Nie zapomnijcie zaprosić zaprzyjaźnionych Motomikołajów i znajomych z dziećmi! Razem możemy zrobić wiele dobrego!

Danek Opublikowane przez:

2 komentarze

 1. El_Tomkko
  4 grudnia 2019
  Reply

  Do zobaczenia pod Kaufem i oby niebiosa były z nami!

 2. El_Tomkko
  7 grudnia 2019
  Reply

  Niebiosa były z nami i ludzie z otwartymi serduchami też przybyli. Dzięki wszystkim za waszą hojność! Na prawdę brak słów do wyrażenia wdzięczności za pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *