Motomikołajki 2017

Zapraszamy wszystkich Motocyklowych Mikołajów na wspólny wyjazd do Domu Dziecka w Kożuchowie.
Spotykamy się w sobotę 9 grudnia, o godz. 10, na parkingu przy Kauflandzie. Obowiązkowo w strojach św. Mikołajów! Na miejscu robimy zrzutkę kasy i zakup suwenirów. Podczas gdy my będziemy kupować prezenty, reszta będzie rozdawać słodycze miejscowym dzieciakom. Zaraz potem z fasonem i prezentami ruszamy do Kożuchowa!
Przekazujcie wiadomość innym Mikołajom – im będzie nas więcej, tym będą większe paczki!

Uwaga, uwaga! Zmieniamy miejsce zbiórki.
Spotykamy się na parkingu przy Kauflandzie (wcześniej było na Orlenie). Będzie więcej miejsca. Na miejscu zrobimy zbiórkę kasy i od razu zakupy. W międzyczasie będziecie mogli zabawić się w św. Mikołajów rozdając miejscowym dzieciakom cukierki i sadzając je na motocyklach. Niech rodzice robią zdjęcia. Stamtąd przez miasto pojedziemy do Kożuchowa rozdać zakupione prezenty dzieciom z Domu Dziecka.

motomikołaje 2017 nowa sól kożuchów

Zróbmy radość dzieciakom, to miła sprawa dla nas wszystkich i kolejny pretekst do przejażdżki na motocyklu. Jedziemy niezależnie od temperatury. Ogrzeją nas świąteczna atmosfera i obowiązkowe, czerwone kubraczki.

Danek Opublikowane przez:

3 komentarze

 1. […] postanowiłem objechać trasę Motocyklowych Mikołajów, dzięki czemu poznałem wszystkie boczne uliczki i podwórka w centrum Kożuchowa. Zanim […]

 2. El_Tomkko
  9 grudnia 2017
  Reply

  To było WIELKIE SERDUCHO co zrobiliśmy. Na parkingu jeszcze 900 PLN zebraliśmy i wzbogaciliśmy dary. Dzięki wszystkim za przyjazd!

 3. Danek
  9 grudnia 2017
  Reply

  Tak. Impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!!!! Tyle motocykli, tyle kasy, taka hojność i… tyle śniegu!!! Prawdziwe Święta! DZIĘKUJEMY WAM BARDZO MOTOMIKOŁAJE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *