Forum

Wakacje z Duchami 4 - 13-15 września 2019 r.

Cytat

Cześć,
Już znamy termin tegorocznych Wakacji z Duchami na Zamku Carolath w Siedlisku, a będzie to weekend 13-15 września 2019 r.
W tych dniach wypada pełnia księżyca, a wtedy jest najlepszy klimat do oglądania i słuchania motocyklowych opowieści.
Spotykamy się w piątek na ognisku w przyzamkowej fontannie, śpimy w namiotach z widokiem na Odrę, a w sobotę rano jedziemy pozwiedzać okolicę. Po południu popływamy galarem po Odrze, a kto będzie miał ochotę, będzie mógł popływać z nami wpław.. Wieczorem zrobimy slajdowisko, podczas którego chętnie wysłuchamy Waszych relacji z tegorocznych wyjazdów. Dla najlepszych ufundujemy turystyczne nagrody.
Jest to impreza zamknięta więc prosimy o zapisywanie się na listę.

Wkrótce podam szczegółowe informacje, a tymczasem możecie zerknąć na relacje z poprzednich edycji - http://motozwierzyniec.pl/tag/wzd/

Zapraszam

1. Danek

Cytat

Cześć Daniel.:)  Proszę o konkretną odpowiedź- wpuszczasz crossowców? Pozdrawiam. Piotr. 🙂

Cytat

Cześć,
niestety nie. Jest to impreza dla ludzi podróżujących po świecie lub mających takie ambicje. Crossy to sport, inna bajka. Motocykle są niezarejestrowane. Poza tym mamy złe doświadczenia z "crossowcami", a jesteśmy odpowiedzialni za zamek.
Pozdrawiam

Cytat

Szanowni crossowcy z całym szacunkiem ale musicie zrozumiec, że zamek jest własnością prywatną i z każdym rokiem musimy niemalże 'stawać na rzesach' aby w nim zrobić WzD lub FzD. Imprezę robimy na mini polu golfowym a z doświadczenia wiemy, że nie jednemu właścicielowi adv lub crossa 'puszczają wodze fantazji' i jest nieświadoma orka, poza tym crossy było nie było nie są ani zarejestrowane ani ubezpieczone co utrudnia nam utrzymanie bezpieczeństwa i odpowiedzialności przed właścicielem za obiekt oraz w czasie wycieczek. Pozdrawiam Ted

Cytat

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem :)) Gdybyście napisali-jeszcze zobaczymy, może, ale pod pewnymi warunkami- nie brałbym pod uwagę udziału w tym spotkaniu w ogóle. Też mam złe doświadczenia z posiadaczami tych pojazdów. Między innymi z Waszych zlotów. Nie zasługują nawet na miano motocyklistów, to tacy normalni inaczej, którzy cokolwiek znajdują pod kołami, muszą przeorać, wzniecając przy tym tumany kurzu, fontanny piasku i generując nie do zniesienia ilości decybeli z silników pozbawionych tłumików. Niszczyciele lasów. Przez nich i przez posiadaczy szlifierek, motocykliści często spotykają się z negatywnymi opiniami.     Danek, podaj jeszcze szczegóły, co,gdzie i za ile, a będę podejmował decyzję. Ogólnie jestem na tak. :))  Pozdrawiam - Piotr.

Cytat

No to przyszło mi otworzyć listę... lista lista 🙂

  1. Hilda
Cytat

2. Krzysiek, BMW, Łask

Cytat

3. Powolniak
4. Rafal Bartos +1
5. Brysiek +1

Cytat

6. Stringers, TA, Szczecin

Cytat

7. Andrzej 'endrju' Wrocław